English

Seznam AdTVKupi.cz

Reklama se principiálně skládá ze dvou částí: Upoutávky a kreativy složené z Videa a Spodního obrázku (případně i Horního obrázku). Po načtení stránky se zobrazí Upoutávka, ktera se po cca 1 sekundě otočí a zobrazí se zbylá kreativa s Videem a obrázky. Video se automaticky přehrává ve smyčce bez zvuku.

Pokud uživatel na kreativu klikne (nebo na ní najede myší po dobu 3 sekund), přehrávané Video se roztáhne na celou šířku stránky a spustí se zvuk. Po odjetí kurzoru myši z Videa se zvuk vypne, Video se zmenší na svou původní velikost a stále se přehrává (ve smyčce).

Než začnete s výrobou

Reklama musí splňovat obecná pravidla pro tvorbu reklamních formátů. Než odevzdáte hotovou reklamu k nasazení, překontrolujte si prosím povolený datový limit a rozměry. V případě dotazů nás bez obav kontaktujte.

Seznam AdTV (300×250 px)

Funkční náhled Maketa

Kreativy

Upoutávka Image (JPG, PNG, GIF) | 300×250 px | do 100 kB
Spodní obrázek Image (JPG, PNG, GIF) | 300×81 px | do 100 kB
Video MP4 | 720p (např. 1280×720 px ve formátu 16:9) | do 100 MB

Požadavky na vzhled

Logotypy, grafické prvky a texty v kreativě Spodní obrázek nesmí zasahovat do prostoru v levém dolním rohu o rozměrech 81×81 px (viz maketa). Umístění fotografie nebo barevného pozadí je povoleno. V tomto prostoru se automaticky zobrazuje částečně průhledný symbol šipky.

Upozornění

  1. Minimální délka videa je 10 sekund. Maximální délka videa není omezena.
  2. Video může obsahovat zvuk.

Externí zobrazovací kód

Není povolen.

Externí měření impresí

Povolen měřící Javascript nebo URL na 1×1 px měřící obrázek dle pravidel.

Doplňující informace

Správné umístění textů, logotypů a jiných grafických prvků tvořících hlavní sdělení lze ověřit v nástroji pro Kontrolu viditelných oblastí.